Dictator voorziet in alles wat te maken heeft met het geruisloos openen en sluiten van deuren. Design en functionaliteit staan centraal in de deursluittechniek. Harry Werkman, Commercieel Directeur Dictator, geeft aan dat energiebesparing, het voorkomen van onnodige schade en praktisch gemak een vooraanstaande rol spelen bij de toepassingen.
Werkman verwijst naar de storm op 19 januari jl. “Op zo’n moment bewijzen onze toepassingen extra hun nut. Door goede deuropeningbegrenzers wordt veel schade aan scharnieren, glas en metselwerk voorkomen. Ze zijn bovendien een esthetisch fraaier alternatief voor een stormketting.” Het is slechts een voorbeeld van functionaliteit. Want ook voetbediende deurvastzetters waarmee deuren in iedere gewenste opening vastgezet kunnen worden, heeft Dictator in het assortiment. “Slim verwerkt, geen struikelgevaar en met de voet te bedienen.”
Gebruiksgemak en design
Bij elk voorbeeld van een toepassing die Werkman geeft, wint het gebruiksgemak en wordt het oog verwend. Hij noemt de ZE-Design-line met, in de grootste uitvoering, 16 centimeter slag ‘uniek in de markt’. De deurvastzetters zijn er in grijs, wit en zwart’. Aanvullend is er een complete ´Black Line´-productlijn in zwart RAL 9005. “De uitstraling van de Dictator-deurbeslagproducten zijn daarmee in perfecte harmonie met de trend van het zwarte deurbeslag.” Ook de TJSS-deurdrangers uit Zwitserland worden genoemd. Niet alleen omdat ze praktisch zijn maar ook stijlvol. “Als een architect zich wil onderscheiden, kiest hij voor de T6-deurdrangers. Ongeacht leeftijd of grootte, er is weinig kracht nodig om de deur met die voorziening te openen.” Door toepassing van thermostabiele ventielen in deze drangers, behoort het nastellen van de drangers voorgoed tot het verleden.
“In tijden dat er veel energieneutraal wordt gebouwd, dragen onze toepassingen van deursluittechniek bij aan energiebesparing. Deuren staan immers niet onnodig lang open.” Dictator-oplossingen vinden hun weg naar utiliteitsbouw, hotels en scholen. Het bedrijf heeft in elke situatie een passende oplossing als het gaat over onder meer deuropvangers, deursluiters, veerscharnieren, veerbuffers en deurvastzetters. “Wij laten ons graag uitdagen en beantwoorden iedere vraag met maatwerk.” Dictator is gevestigd in Emmeloord.
Voor meer informatie verwijzen wij u door naar DictactorMeer informatie